Dnia 26 czerwca odbyło się niezwykle uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej, podczas której wspólnie dziękowaliśmy za miniony rok nauki, pracy i osiągnięć. Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do klas, aby odebrać świadectwa i zasłużone nagrody. Nie zabrakło życzeń, uśmiechów oraz wzruszeń.
Do zobaczenia we wrześniu!
Życzymy wszystkim wspaniałych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.