Sukcesy naszych uczniów roku szkolnym 2020/2021

Sukcesy naszych uczniów roku szkolnym 2020/2021

Poniżej prezentujemy sukcesy naszych uczniów roku szkolnym 2020/2021. Drodzy uczniowie: jesteśmy z Was dumni. Oby kolejny rok szkolny znów dał nam powód do takiej radości.



SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/21

Małopolski Konkurs MATEMATYCZNY
Laureat: Kacper Chrobot kl. 8a

Małopolski Konkurs HISTORYCZNY
Finalista: Mateusz Kruk kl. 8b

Małopolski Konkurs BIOLOGICZNY
Finaliści: Antonina Dziadur kl. 8a , Mateusz Dobranowski kl. 8a, Andrzej Jaworek kl. 7a, Bartosz Konieczyński kl. 7b
Laureatka: Magdalena Rodzaj kl. 8b

Małopolski Konkurs CHEMICZNY
Finalista: Andrzej Jaworek kl. 7a

Małopolski Konkurs JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
Laureatki: Nina Wójcik kl. 8b, Anna Wajda kl. 7a

Małopolski Konkurs JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
Finalistka: Anna Wajda kl. 7a

I OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY CHEMICZNEJ DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
Finalistka: Maja Szostak kl. 8b.

PROJEKT "ŚLADAMI KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO – W POSZUKIWANIU DROGOWSKAZÓW WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE WEDŁUG WARTOŚCI I IDEAŁÓW PRYMASA TYSIĄCLECIA"
Laureatki: Katarzyna Majcher kl. 8b, Maja Szostak kl. 8b

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „W SŁUŻBIE NIEPODLEGŁEJ. DZIAŁALNOŚĆ ZIEMIAN NA RZECZ PAŃSTWA I SPOŁECZEŃSTWA W DWUDZIESTOLECIU MIĘDZYWOJENNYM”
Laureatka: Katarzyna Majcher kl. 8b

KONKURS HISTORYCZNY „TAK JAK PTAKI NA WOLNOŚCI – HARCERZE W OBLICZU II WOJNY ŚWIATOWEJ” ORGANIZOWANYM PRZEZ IPN
II miejsce w kategorii prace multimedialne: Katarzyna Majcher kl. 8b

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EDUKACYJNY IPN „KRESY – POLSKIE ZIEMIE WSCHODNIE W XX WIEKU”
Laureatka: Katarzyna Majcher kl. 8b

KANGUR MATEMATYCZNY
Stacjonarnie:
Żaczek
2A Murdza Wiktor Wyróżniony
2A Wastag Mateusz Wyróżniony
2A Lupa Paweł Wyróżniony
2B Martyna Gawenda Wyróżniony
2B Baj Mikołaj Wyróżniony
2B Julia Przybylik Wyróżniony
2A Zdrada Stanisław Wyróżniony

Maluch
Kl 3
3A Ratka Michał Wyróżniony
3A Sularz Jakub Wyróżniony
Kl 4
4A Mendyka Maciej Wyróżniony
4A Smorąg Maksymilian Wyróżniony
4A Badura Jan Wyróżniony

Beniamin
Kl 5
5B Pezda Michał Wyróżniony
5B Miś Mikołaj Wyróżniony
5B Śmietana Anna Wyróżniony
Kl 6
6A Krawczyk Maciej Bardzo Dobry
6A Kalinowska Magdalena Wyróżniony
6A Lorens Tomasz Wyróżniony
6B Łobaziewicz Beata Wyróżniony
6A Więcek Szymon Wyróżniony
6A Pezda Karol Wyróżniony

Kadet
8A Chrobot Kacper Bardzo Dobry
8A Dziadur Antonina Wyróżniony

Zdalnie:
Żaczek
2A Radwański Adam Wyróżniony
2A Pęgiel Tomasz Wyróżniony
2B Misiuk Maciej Wyróżniony

Maluch
3A Ukowski Jan Bardzo Dobry
3B Pawłowska Rita Wyróżniony
4B Weigel-Milleret Dawid Wyróżniony
3B Chudziński Jan Wyróżniony
3A Franczyk Iwo Wyróżniony

Beniamin
5A Dorosz Weronika Wyróżniony
6A Jarmuł Ewa Wyróżniony

OGÓLNOPOLSKIE DYKTANDO SZKOLNE
Laureaci
1.Oskar Chajec - kl.3b
- Maciej Machnik -kl.3a
- Jan Chudziński -kl.3b
- Zofia Szymczyk -kl.3a
- Grzegorz Radziszewski -kl.1a
- Łucja Anioł -kl.3a

Wyróżnienia:
- Jan Ukowski kl.3a
- Michał Ratka kl.3a
- Natalia Pace kl.3a
- Zofia Biesaga kl.2a
- Jakub Bogdanowicz kl.3b
- Emilia Tokarz -kl.3a
- Jan Kołodziej -kl.1c

KONKURS ZUCH
Laureaci:
Konkurs z języka polskiego:
KL. 1
Krzysztof Koprowski 1A
Grzegorz Radziszewski 1A
Maria Czech 1B
KL. 2
Tymoteusz Ożóg 2B
KL. 3
Ukowski Jan 3A
Jan Chudziński 3B
Michał Gajer 3B

Konkurs z matematyki:
KL. 1
Grzegorz Radziszewski 1A
KL. 3
Jan Chudziński 3B

OGÓLNOPOLSKI KONKURS NAUK PRZYRODNICZYCH ŚWIETLIK:

XIII EDYCJA KONKURSU ŚWIETLIK (jesienna):

Nagrody główne:
1. Mikołaj Baj, klasa 2B
2. Anna Śmietana, klasa 5B

Nagrody:
1. Martyna Gawenda, klasa 2B
2. Michał Sztompka, klasa 2B
3. Michał Ratka, klasa 3A
4. Maciej Mendyka, klasa 4A
5. Aleksandra Olsza, klasa 5A
6. Lilianna Żukowska , klasa 5B
7. Bartosz Konieczyński, klasa 7B
8. Antonina Dziadur, klasa 8A
9. Kajetan Kościński, klasa 8A
10. Paweł Pacyna, klasa 8B

Wyróżnienia:
1. Tymoteusz Michalik, klasa 2A
2. Pola Rzepa, klasa 2A
3. Mateusz Wastag, klasa 2A
4. Adam Wodzyński, klasa 2A
5.Julia Wójtowicz, klasa 2A
6. Anna Krawczyk, klasa 2B
7. Maciej Misuk, klasa 2B
8.Tymoteusz Ożóg, klasa 2B
9. Iwo Franczyk, klasa 3A
10. Maciej Machnik, klasa 3A
11. Pola Pawlik, klasa 3A
12. Jan Chudziński, klasa 3B
13. Bartłomiej Kmak, klasa 3B
14. Karol Anioł, klasa 4A
15. Alicja Masier, klasa 4A
16. Michał Ptak, klasa 4B
17. Helena Chrobot, klasa 5A
18. Tymon Nowacki, klasa 5A
19. Krzysztof Pacyna, klasa 5A
20. Maria Spłuszka, klasa 5A
21. Mikołaj Miś , klasa 5B
22. Ewa Jarmuł 6A
23. Kacper Idęć, klasa 6B
24.Kacper Chrobot, klasa 8A

XIV EDYCJA KONKURSU ŚWIETLIK (wiosenna):
Nagroda główna:
Maria Czech 1b
Nagrody:
1. Szymon Smrokowski 1A
2. Jan Noga 1B
3. Gabriela Duda 1C
4. Jan Kołodziej 1C
5. Mikołaj Baj 2B
6. Maciej Misiuk 2B
7. Marceli Pietrzyk 3A
8. Maciej Mendyka 4A
9. Maja Wastag 4A
10. Michał Ptak 4B
11. Ewa Jarmuł 6A
12. Kajetan Kościński 8A

Wyróżnienia:
1. Klara Walicka 1A
2. Oliwia Kucharczyk 1B
3. Mieszko Malinowski 1B
4. Jakub Zyzik 1B
5. Anna Czura 1C
6. Dorota Palonek 1C
7. Jan Pawlik 1C
8. Zofia Chwała 2A
9. Mateusz Wastag 2A
10. Martyna Gawenda 2B
11. Tymoteusz Ożóg 2B
12. Łucja Anioł 3A
13. Bartosz Leśniak 3A
14. Maciej Machnik 3A
15. Pola Pawlik 3A
16. Michał Ratka 3A
17. Jan Ukowski 3A
18. Laura Walicka 3B
19. Piotr Krężołek 4B
20. Helena Chrobot 5A
21. Aleksandra Olsza 5A
22. Krzysztof Pacyna 5A
23. Karol Pezda 6A
24. Kacper Chrobot 8A
25. Antonina Dziadur 8A
26. Paweł Pacyna 8B



KONKURS MATEMATYCZNO-INFORMATYCZNY INSTALOGIK:
Karol Anioł kl. 4a-laureat III stopnia
Jan Badura kl. 4a-finalista
Julian Sobota k. 5a-laureat III stopnia
Mikołaj Miś kl. 5b-laureat III stopnia
Maja Likus kl. 7b-finalistka
Antonina Dziadur kl. 8a-laureatka III stopnia

KONKURS MY ADVENTURE WITH ENGLISH
Organizator: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
Lena Adamczyk 1c- nagroda
Kacper Obszański 1c- nagroda
Dorota Palonek 1c- wyróżnienie
Hanna Pazurkiewicz 1c- wyróżnienie
Lena Wójtowicz 1c- wyróżnienia

KONKURS RECYTATORSKI : PODRÓŻE Z WIERSZEM
Organizator: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
Hanna Pazurkiewicz 1c – nagroda

KONKURS RECYTATORSKI CUDOWNY ŚWIAT BAŚNI
Organizator: Centrum Kultury Podgórza
Dorota Palonek 1c- II miejsce

MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY BÓBR
laureat II miejsca - Kacper Chrobot kl. 8a
laureat III miejsca - Mikołaj Baj kl.3b, Jan Chudziński kl. 3b
wyróżnienie - Michał Ratka kl. 3a, Tymoteusz Ożóg kl. 2b

MAŁOPOLSKI KONKURS PRAC MATEMATYCZNYCH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
laureatka I stopnia - Lena Stryjska 4a
laureaci II stopnia - Karol Anioł 4a, Anna śmietana i Lilianna Żukowska 5b, Michał Bartman i Wojciech Pasieczny 5b
laureat III stopnia - Karol Pezda 6a

SZKOLNY KONKURS CZYTELNICZY
klasy 1-3
1. Laura Walicka 3B - 102 książki
2. Łucja Anioł 3A - 71 książek
3. Małgorzata Górecka 1A - 45 książek

klasy 4-6
1. Karol Anioł 4A i Krzysztof Pacyna 5A - 104 książki
2. Karol Pezda 6A - 35 książek
3. Gabriela Kliczewska 4B - 33 książki

klasy 7-8
1. Paweł Pacyna 8B - 35 książek
2. Magdalena Kowalska 7A - 20 książek
3. Hanna Małysa 7A - 11 książek