2 czerwca 2026 r. w szkolnej świetlicy odbył się spektakl pod tytułem „Moralność pani Dulskiej” na podstawie dramatu Gabrieli Zapolskiej. Główna bohaterka, Aniela Dulska (brawurowo zagrana przez Zuzannę Guty), za wszelką cenę starała się zachować pozory przyzwoitości, choć jej postępowanie często przeczyło głoszonym przez nią zasadom.
W trakcie spektaklu widzowie mogli obserwować rozwój rodzinnego konfliktu, do którego znacząco przyczyniło się uczucie łączące syna Dulskiej i służącą. W przedstawieniu wystąpiło 21 uczniów z następujących klas: 8a, 8b, 6a i 6c. Młodzi aktorzy bardzo starannie przygotowali swoje role i z zaangażowaniem zaprezentowali poszczególne sceny. O zadowoleniu publiczności najdobitniej świadczyły długie i gromkie owacje na stojąco.